Bloom

Bloom Pilates, Basi Ekolü'ne bağlı profesyonel eğitim anlayışıyla Beşiktaş'ın merkezinde kapsamlı pilates eğitimi veren butik bir pilates stüdyosudur.

Aletli, mat, hamileler için, hamilelik sonrası, yaşlılar ve çocuklar için olmak üzere kişilere özel pilates eğitimi verir.

Temiz, güvenilir ve huzur verici bir ortamda; bedensel farkındalığını artırmak, sağlıklı bir zihin ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin, bunu yaşam biçimi olarak benimseyenlerin buluşma noktasıdır.

 

 

Pınar Karaağaç Özgül

BASI® Kapsamlı Pilates Eğitmeni / Stüdyo Sahibi

Küçük yaşta bale ile tanıştı. 6 yıl boyunca İzmit Belediye Konservatuarı'nda yarı zamanlı klasik bale eğitimi aldı. Ailesinin sık sık seyahat etmesi nedeniyle baleyi bırakmak zorunda kaldı. Üniversite yıllarında fakültenin dans grubunda dansçı olarak modern dans ve modernize edilmiş halk dansları ile ilgilendi. 

Okul sonrası profesyonel iş hayatına atıldı. Reklamcılık yaptığı bu süre zarfında pilates ile tanıştı. Tanıştığı ilk günden itibaren bu sporu çok sevdi ve kendini bu işi profesyonel olarak yapma hayalleri içinde buldu. Bu konu üzerine yaptığı uzun araştırmalar sonucunda dünyanın en köklü pilates ekollerinden biri olan Body Arts and Science Academy ile tanıştı. Uzun ve detaycı bir eğitim sürecinin ardından mezun oldu. Reklamı bırakan ve profesyonel hayatına kapsamlı pilates eğitmeni olarak devam eden Pınar hala düzenli olarak katıldığı workshop ve eğitimlerle pilates üzerine yeni bilgiler katmaya ve deneyimler kazanmaya devam ediyor. 

 

BODY ARTS AND SCIENCE PILATES ACADEMY

BASI® PILATES

Kapsamlı Pilates Eğitmeni Yetiştirme Programı

Eğitmenler: Miriam Friedrich Honorio & Ed Botha

* Reformer

* Cadillac 

* Chair

* Ladder Barrel

* Avalon 

* Step Barrel

* Genel Anatomi

 

TRACEY MALLET BOOTY BARRE

Eğitmen: Tracey Mallet

* Hamile Pilatesi ve Hamilelik Sonrası Pilates Workshop

 

SERATONİN AKADEMİ

Eğitmen: Uz. Dr. Işık Akgöl / Master Pilates Eğitmeni Özge Ersan

* Omurga Fonksiyonel Anatomisi ve Hastalıklar Eğitimi

 
banner_blomm_2.jpg